Koľko chcete zarobiť za hodinu? S kryptomenami môžete aj 250 eur

Svet kryptomien je stále zaujímavý fenomén pre burzových obchodníkov. Výkyvy cien môžu priniesť zaujímavé zisky. Pozrite sa ako sa dá za hodinku zarobiť aj mesačná minimálna mzda.

Kryptomena Ripple

Tu môžete vidieť príklad, ako za necelú hodinu stúpol kurz Ripple, teda meny XRP. Ak si poviete, že to je náhoda a nik nemohol vedieť, že to tak bude a kto investoval mal šťastie, tak možno si aj uveríte. No ak budete hlbšie analyzovať tento jav, prídete na to, že to nie je len tak o náhode.

Najprv si pozrite graf z Etoro

 

Ak by ste o 15.00 hod investovali do Ripple povedzme 100 eur, tak o necelú hodku by vaša investícia vzrástla o 25 eur. Ak by ste to urobili s 1000 tak za hodku by to bolo 250 eur.

Prečo sa to tak stalo?

Tak ako na bežnej burze, ani v kryptosvete nie je všetko o náhode. Ak sledujete vývoj v tejto sfére, viete anticipovať aj vývoj kurzov jednotlivých mien a zarobiť na tom nielen keď kurz stápa, ale aj keď padá.

V tomto prípade kurz začal stúpať krátko po tom, keď spoločnosť Ripple oznámila spoluprácu so spoločnosťou MoneyGram, jednej zo svetovo najlepších spoločností na prevody peňazí. Túto informáciu okamžite zverejnili na sociálnych médiách a odozva na seba nedala dlho čakať, kurz Ripple, teda XRP začal rásť.

Na tomto grafe vidíte príklad, ako informácia o tom, že severná Kórea chce tvrdo bojovať proti trhu s kryptomenami ovplyvnila aj kurz XRP. Teda, ak ste túto informáciu zachytili včas a dali na Etoro namiesto nákupu predaj, taktiež ste mohli zarobiť vyše 160 eur pri investovanej tisícke.

Na etoro.com môžete obchodovať s kryptomenami ako Bitcoin, Ethereum, Ripple, Dash, Bitcoin Cash, Litecoin.

Registrovať a obchodovať na Etoro.com

Viac o obchodovaní na etoro.com sa dozviete TU

Teda, môžete si vybrať svoju obľúbenú kryptomenu a sledovať informácie, ktoré sa jej týkajú a na základe toho investovať a zarábať.

Ak nechcete riskovať pri obchodovaní, môžete si kryptomenu zakúpiť a držať dlhý čas. Ak časom jej hodnota narastie, tak ju opäť zameníte za eurá. No ak klesne, nemáte na tom možnosť zarobiť, tak ako keď klesá na Etoro.

Zakúpiť kryptomenu a držať ju v peňaženke môžete napr. na Binance.com, jednej z najväčších kryptobúrz sveta. Tam ju zakúpite len za Bitcoin elebo Ethereum.

Registrovať na Binance.com

Bitcoin alebo Ethereum môžete kreditkou alebo prevodom zakúpiť na Coinmama.com (slovenský projekt) alebo celosvetovom Coinbase a následne si to preposlať na účet Binance.com a zakúpiť kryptomenu s potenciálom rastu. Tento potenciál má skoro každá, otázne je v akej miere.

Podrobný návod ako kúpiť kryptomenu na Coinbase

Registrovať a zakúpiť kryptomenu na Coinmama.com

 

Zdieľaj, možno helfneš ďalším

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *