Neviete kto je John McAfee? Prichádzate o možnosť rýchlo zarobiť

John McAfee zje svoj vlastný “k….” v priamom prenose, pokiaľ Bitcoin v roku 2020 nedosiahne hodnotu milión dolárov. Odvážne tvrdenie a odvážnejšia stávka. Kto je tento pán, ktorého predpovede o kryptomenách sleduje niekoľko miliónov ľudí.

Začiatkom leta, keď Bitcoin dosahoval svoju historickú hodnotu 2500 USD, mu predpovedal 5000 USD do konca roku 2017. Jeho predpoveď sa naplnila o dva mesiace skôr, teda v októbri. Ktovie, akým spôsobom sa jeho predpoveď podieľala na vývoji ceny Bitcoinu? Svoj názor na cenu Bitcoinu a jeho stávku, ako aj predpovede ostatných kryptomien, môžete vyjadriť na webe https://www.mcafeedickeating.info/

„Keď som predpovedal Bitcoinu hodnotu 500 000 usd koncom 2020, použil som model predpovede hodnoty 5000 usd koncom roku 2017. Bitcoin ale zrýchľuje omnoho rýchlejšie ako spomínaný model. Teraz predpovedám Bitcoinu hranicu 1 milión dolárov na konci 2020. Stále zjem svoj „k…“ pokiaľ sa mýlim.“

Kto je vlastne McAfee?

Programátor, milionár, kryptonadšenec, vizionár, anarchista a ktovie čo ešte v jednej osobe. Má už svoj vek. No stále sa snaží byť pri zrodoch, ako aj súčasťou nových technológií, ako sú v posledných rokoch kryptomeny a technológia blockchain. Pred rokmi, keď sa do bežného sveta dostával internet, bol jedným z prvých, ktorý naprogramovali a na trh uviedli antivírový program. Možnože ste sa s týmto softvérom stretli taktiež. Hovorí sa, že je aj jedným z tých, ktorý na začiatku éry Bitcoinu prišiel k jeho značnému vlastníctvu.

Jeho kanál na Twitteri sleduje skoro milión užívateľov a veľmi obľúbené sú jeho odporúčania, resp. pravidelná rubrika „kryptomena týždňa“, kde odporúča jednotlivé virtuálne meny ako potenciálne úspešné do budúcna. Čo je zaujímavé, že po každej takejto predpovedi, odporúčaní, konkrétna mena posilní na hodnote. Aj na základe toho veľa ľudí krátkodobo investuje podľa jeho predpovedí.

Môžeme to vidieť na tomto príklade. Poslednou menou týždňa bola, podľa McAfeeho Stellar Lumen. Akonáhle to uverejnil na Twitteri, hodnota tejto meny výrazne vyskočila. Predtým to bol Factom, po tom, ako ho označil za menu týždňa s veľkým potenciálom, taktiež jeho hodnota narástla.

 

Ako na jeho predpovediach zarobiť?

Jednoducho sledovať jeho Twitter a rubriku „coin of the week“. Akonáhle pridá komentár, ihneď zakúpiť na burze dotyčnú kryptomenu a následne, po náraste opäť predať, pretože tento nárast nezvykne byť veľmi dlhotrvajúci. Väčšinou to býva „pump and dump“ efekt.

Väčšinu spomínaných kryptomien viete ihneď zakúpiť, resp. zameniť na kryptoburzách ako binance.com alebo HitBTC.com. Tam ich zameníte za Bitcoin alebo Ethereum. Následne, po McAfee efekte, zase zameníte späť do Bitcoinu alebo Etherea, samozrejme, ak náhodou počas toho nenarastú viac, ako McAfeeho mena týždňa.

Registrovať na Binance.com

Registrovať na HitBTC.com

Ak chcete zarábať na spomínaných burzách potrebujete vlastniť Bitcoin alebo Ethereum. Ten si zakúpite kreditkou alebo prevodom na Coinmama.com alebo Coinbase.com a prepošlete do peňaženiek spomínaných búrz, kde už môžete okamžite obchodovať, aj na základe McAfeeho rád.

Kúpiť na Coinmama

Coinmama: Buy Bitcoins with Credit Card

Kúpiť na Coinbase

 Podrobný návod ako nakupovať na Coinbase TU

 

Zdieľaj, možno helfneš ďalším

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *