Skracovanie odkazov | zarabanie.eu

skracovanie urlZarobiť bez akejkoľvek investície ponúkajú systémy na skracovanie url. Radi zdieľate s ľuďmi na sociálnych sieťach rôzne stránky. Väčšinou skopírujete adresu a prilepíte na stenu FB, alebo inej sociálnej siete alebo link pošlete mailom.

Teraz si predstavte, že každý kto na takýto odkaz klikne Vám môže priniesť peniaze.

Pýtate sa ako?

Jestvujú služby skracovania adries. Určite ste sa s nejakými stretli. Istotne poznáte skrátenú adresu googe v tvare goo.gl. Alebo ste natrafili na skrátený link cez bit.ly.

Jestvuje mnoho služieb. No len na niektorých takto skrátených linkoch sa dá zarobiť. Jednu zo služieb, ktorá má asi najvýhodnejšie provízie, nájdete na stránke www.p.pw  Ďalšiu nájdete na adrese www.adf.ly

P.pw - Shorten urls and earn money!

Teraz ako tento systém funguje?

Registrujete sa buď na jednej alebo druhej adrese. Prihlásite sa a do kolónky pre skrátenie napíšete alebo skopírujete www adresu, ktorú chcete zdieľať medzi priateľmi a ostatnými ľudmi.

Systém Vám vygeneruje url adresu do kratšieho tvaru. Napr. http://p.pw/bajjP7 alebo http://adf.ly/1WBfKp. Takúto adresu budete namiesto pôvodnej zdieľať na sociálnych sieťach alebo rozpošlete mailom. A každý, kto na tento link klikne bude presmerovaný najprv na pár sekúnd na stránku s reklamou a potom na stránku, s pôvodnou adresou.

Konkrétnejší príklad:

Chcete ľudí presmerovať na adresu tohto webu. Do skracovača skopírujem adresu tejto stránky. Z okienka prehliadača. Teda https://zarabanie.eu/skracovanie-odkazov/ To nám ju skráti na  http://p.pw/bajjP7 alebo http://adf.ly/1WBfKp. Ľudia, ktorí budú chcieť vidieť obsah tejto stránky, budú na 5 sekúnd presmerovaní na reklamu, kde následne stlačia „preskočiť“ a presmeruje ich to na stránku https://zarabanie.eu/skracovanie-odkazov.

Možete si to pozrieť sami, ak kliknete na uvedenú adresu http://p.pw/bajjP7 alebo http://adf.ly/1WBfKp. Otvorí sa Vám okno s reklamou a v pravom hornom rohu sa bude odpočítavať čas. Potom sa tam zobrazí tlačidlo na preskočenie reklamy. Po jeho stlačení budete presmerovaný na adresu. A takto zarábate. Za zobrazenia tejto reklamy.

Je to niečo podobné ako pri prehrávaní videí na YouTube. Kde musíte určitý čas na začiatku videa pozrieť reklamu a následne ju môžete tlačidlom preskočiť. Tak je to aj tu. Ľudia chvíľku vyčkajú pri reklame a potom ju preskočia a dostanú sa na stránku, ktorú im chcete ukázať.

Keď si zoberieme koľko ľudí dnes na Facebooku a iných sociálnych sieťach niečo zdieľa, skracovanie zdieľaných adries cez spomínané skracovače by nám mohlo priniesť ďalšie peniaze. A absolútne bez akejkoľvek námahy. Len skrátime a zdieľame. Nič nemusíme investovať a o nič sa starať. Okrem zdieľania.

Ak máte veľa priateľov na sociálnych sieťach alebo iné možnosti zdieľania takýchto linkov, bolo by dobré využiť aj tento spôsob zarábania na internete.

Tak nezabudnite. Najlepšie skracovače na zarábanie sú www.p.pwwww.bit.ly.


P.pw - Shorten urls and earn money!

Zdieľaj, možno helfneš ďalším