Soros, Bitcoin a kryptomeny. Prečo sa Soros rozhodol investovať?
kryptomeny ako hazard
Kryptomeny sú ako Lotto, kde je jackpot známy až o pár rokov
21. marca 2018

Soros, Bitcoin a kryptomeny. Prečo sa Soros rozhodol investovať?

Začiatkom apríla sa v médiách venujúcich sa kryptomenám objavila informácie, že George Soros, Rockefeller a ostatní veľkí hráči finančného sveta sa rozhodli investovať do kryptomien. Donedávna bol Soros tvrdý odporca Bitcoinu a kryptomien, o ktorých tvrdil, že sú len bublina. Prečo taký zvrat a čo to môže znamenať pre Bitcoin a kryptomeny?

Soros, Rockefeller, Rotschild a im podobní ovládajú svet a hlavne jeho financie. Majú na svedomí mnohé zostupy a pády svetových ekonomík a politík, na čom ohromne bohatnú.

Čo ale zamýšľajú s kryptomenami?

Môžeme len uvažovať a do úvahy prichádzajú len dva najmožnejšie predpovede.

Soros a spol. zmenil názor

Ako doterajší odporca kryptomien zistil, že kryptomeny nie sú bublina a je to budúcnosť finančného sveta, do ktorého sa chce taktiež pripojiť a vyťažiť maximum.

Čo by to znamenalo pre trh s kryptomenami?

Obrovské investície zo strany týchto žralokov spôsobia ďalší prudký nárast ceny Bitcoinu a kryptomien a následne ešte väčšie cenové výkyvy v dôsledku ich obchodovania. Niečo podobné, ako sme zažili v posledných mesiacoch, keď sa ceny kryptomien vyšplhali, v istých prípadoch až stonásobne hore. A následne tvrdý pád. Na tomto „pump“ efekte, ktorý bol dobre premyslený zo strany veľkých hráčov, ako Soros a pol. Títo zarobili miliardy. Samozrejme sme sa popri nich mohli zviesť aj my a „vytĺcť“ z toho pár stoviek a tisícov.

Ak sa k tomu teraz pridal Soros, môžeme s najväčšou pravdepodobnosťou očakávať ďalší „pump“ efekt v blízkej dobe. A ak v tomto biznise tieto ryby plánujú ostať, znamená to, že kryptomeny nebudú len dočasná bublina, ale niečo, čo bude súčasťou budúceho sveta.Ak Soros nezmenil názor?

Druhou úvahou, prečo Soros investuje do Bitcoinu a kryptomien je tá, že je maximálne ješitný a chce dokázať, že mal pravdu. Chce svetu v priamom prenose potvrdiť svoju teóriu o Bitcoinovej bubline.

Tak ako v minulosti položil na kolená anglickú banku, má v úmysle nechať padnúť aj Bitcoin. Ako?

Samozrejme, predtým z neho vyťaží maximum. To znamená, že aj pri tejto úvahe môžeme očakávať rapídny nárast hodnoty kryptomien, možno povedať ešte väčší, ako bol posledný. A následne aj väčší pád, čo ešte viac odradí menších investorov obchodovať s kryptomenami a to bude predzvesť ich konca. Soros si môže dovoliť vo veľkom nakúpiť a následne preinvestovať do niečoho iného, čo položí kryptomeny.

Soros nakoniec potvrdí svoje predpovede o Bitcoine ako bubline, aj keď to bude on sám, kto sa o jeho zánik postaral.

Čo to znamená pre nás obyčajných?

Či už bude pravda jedno alebo druhé, mali by sme sa pripraviť na ďalší veľký nárast hodnoty kryptomien, ktorý už pomaly začína.

Investovať peniaze, ktoré si môžeme dovoliť investovať a čakať na ďalšie top vrcholy hodnôt. Následne predať a čakať, ktorá z verzií Sorosových plánov sa ukáže byť reálnejšia. Následne sa podľa toho zariadiť.

Ako a kde kúpiť kryptomeny

 

Zdieľaj, možno helfneš ďalším

1 Comment

  1. Juraj píše:

    Zdravím, bolo by možné na bašom webe publikovať PR článok, prípadne dať do nejakého hotového článku odkazy? Ak áno, kontaktujte ma na email kukino85@gmail.com. Ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *