Vysadne Tron a jeho Tronix na trón vo svete kryptomien?

Tron je pomerne nová virtuálna mena s označením TRX. Vytvoril ju mladý, šikovný Číňan Justin Sun, ktorého v Číne pokladajú za „nového Billa Gatesa“. Kryptomena Tron mal pri svojom uvedení na trh skoro nulovú hodnotu. Pozrite sa ako je na tom teraz.

Tron je virtuálna mena, token na najnovšej ethereovej platforme a je určená predovšetkým pre zábavný priemysel. Viac sa o nej dozviete na tomto webe.

Za posledný mesiac táto virtuálna mena posilnila z hodnoty 0,002 USD na súčasných 0,2 USD teda stonásobne. A zatiaľ to vyzerá, že sa teší popularite aj naďalej. Dostala sa do prvej desiatky najpopulárnejších virtuálnych mien, ktoré majú na trhu najväčšie zastúpenie.

Pozrite si graf a tabuľku:

 

Predbehol aj silné meny ako Monero, Dash, IOTA, Litecoin a momentálne je na šiestom mieste. Ak bude tento trend pokračovať a ostane v prvej dvadsiatke rebríčka virtuálnych mien, je veľká pravdepodobnosť, že ešte niekoľko krát zvýši svoju hodnotu a možno sa zaradí medzi top 5 najlepších kryptomien roku 2018. A možno sa bude snažiť aj zosadiť z trónu samotný Bitcoin.

Momentálne nik nevie s určitosťou povedať jeho vývoj, tak ako nik v januári minulého roka nevedel predpovedať vývoj takého BitConnect, ktorý sa z 0,18 USD počas roka vyšplhal na hodnotu 350 USD. Viď minuloročný graf BCC. (a potom prudko spadol)

 

V súčasnosti Tron, teda TRX kúpite za pár centov. Ak by mal Tron stúpnuť podobne ako spomínaný BitConnect, tak pri dnešnej investícii povedzme 100€, by mohla byť hodnota tejto investície koncom roka nejakých 175 000€. No to však nik nevie predpovedať ani zaručiť. Ak sa uspokojíme s predpokladaným ziskom 17 500 EUR, tak stačí investovať 10 EUR 🙂

Ako nakúpiť TRON?

Tron je možné zameniť na burze Binance (tam dnes dočasne pozastavili registracie) alebo HitBTC za Bitcoin alebo Ethereum. Ak nevlastníte Bitcoin alebo Ethereum, musíte si ich najprv zakúpiť a preposlať na spomínané burzy, keďže tam sa s eurami a inými súčasnými menami neobchoduje.

Najrýchlejším spôsobom ako zakúpiť Bitcoin alebo Ethereum je Coinbase alebo Coinmama, kde máte možnosť platby kreditnou kartou. Po zaplatení dostanete ihneď adekvátnu hodnotu požadovanej virtuálnej meny a tú prepošlete na spomínané burzy, kde je možné zakúpiť Tron.

Kúpiť na Coinbase

Návod ako nakupovať na Coinbase

alebo Coinmama

Coinmama: Buy Bitcoins with Credit Card

Aby ste ho potom mali v bezpečí, je dobré si ho preposlať do vlastnej virtuálnej alebo ešte lepšie hardvérovej peňaženky, ako napr. Ledger Nano, najnovšia verzia podporuje aj uchovávanie tejto meny.

Kúpiť Ledger Wallet Nano :

Trading

Ak neradi čakáte a chcete rýchlo zarobiť, ste tí, čo budú tradovať, teda obchodovať na burze a zarábať na častých výkyvoch cien kryptomien. Zarábať nielen keď stúpajú, ale aj keď klesajú.

Obchodovanie s TRON (TRX) ponúka ako jediná burza IQ Option, kde okrem neho nájdete aj najväčší počet iných populárnych kryptomien.

Zdieľaj, možno helfneš ďalším

3 Comments

  1. Jakub píše:

    Je vôbec možné aby tron ktorý má 100 miliárd coinov dosiahol cenu v rade stoviek eur?

  2. zarabanie píše:

    tron ma momentalne v obehu necelych 66 miliard.. pri nom a podobnych tokenoch sa zvykne pouzivat tzv “coin burning” pricom sa priebezne “spali” urcite percenta coinov a tym padom stupa aj cena, je dobre si pozriet info o kazdej mene ako a kedy su tieto procesy naplanovane.. pre tron by to malo byt v marci..a ci dostiahne cenu 100 eur…ako sa hovori nic nie je nemozne, no momentalne, aspon pre tento a nasledujuci rok nepravdepodobne..

  3. […] Tron – najospevovanejší aj najkontroverznejší čínsky projekt […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *